Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Çocuklar için İngilizce Kış Okulu

Bilgi Al

Çocuklar için İngilizce Kış Okulu

Kış ayları, çocuklarınızın İngilizce öğrenme sürecini eğlenceli ve öğretici bir deneyime dönüştürmek için harika bir fırsattır!

Sunduğumuz kış okulu programı, çocuklara soğuk günleri sıcak bir öğrenme macerasına çeviriyor. Kış tatilini harika bir deneyime dönüştürüyoruz.

Eğlence Dolu Aktiviteler:

Sanat ve Dil: Çocuklarımız, yaratıcılıklarını sanat ve dil etkinliklerinde serbest bırakacaklar. Şarkılar ve dil oyunları gibi aktivitelerle eğlenirken öğrenecekler. “Anneeee! Bugün sürekli şarkı söyledik, hiç ders yapmadık” diye geldiklerinde şaşırmayın, öğrenmeleri gereken tüm dil bilgisi kuralları aslında bu eğlencenin tam da merkezinde bulunuyor.

Öğrenme Odaklı Deneyimler:

Dil Pratiği: Öğrenciler, günlük konuşma pratiği ve iletişim becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Gerçek hayat senaryoları ve grup aktiviteleriyle İngilizce konuşma yeteneklerini güçlendirecekler, uluslararası belgelere sahip yabancı eğitmenlerimizle öğrendikleri dili konuşmanın keyfini sürecekler.

Yabancı Kültürlerle Tanışma: İngilizce öğrenirken, farklı kültürleri ve gelenekleri keşfetme şansı elde ediyorlar. Etkileşimli etkinliklerle dünya çapındaki kültürel zenginlikleri deneyimliyorlar.

Uzman Eğitmenler: Deneyimli ve eğitim konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz, çocukların İngilizce öğrenme sürecini destekliyorlar.

Öğrenme Merkezimiz: Modern ve güvenli öğrenme ortamımız, çocukların hem öğrenirken hem de eğlenirken rahat hissetmelerini sağlıyor.

Hemen Kaydolun!

Çocuklarınızın kış mevsimini eğlenceli ve öğretici bir İngilizce deneyimine dönüştürmek için hemen kayıt olun! Kış okulu ile çocuklarınızın İngilizce dil becerilerini geliştirirken, unutulmaz bir kış tatili yaşamalarını sağlayın.

Bizler normalde okul dersleriyle kafaları dolu olan çocuklarımızın tamamen eğlenmelerini ve öğrenmelerini, her anlarının dolu dolu geçmesini sizler için planladık. 

Onlara daha güzel bir hediye veremeyeceğinize eminiz. Unutmayın, ne kadar erken o kadar iyi!