Sosyal hayatın, iş hayatının ve özel hayatın yoğunluğu kimi zaman kişisel gelişimi etkileyen durumlardır. Yeteneklerimiz, kabiliyetlerimiz ya da ilgi alanlarımız bu durumlar yüzünden geri planda kalmaktadır. Özellikle eğitim alanında bir faaliyete dahil olmak istediğinizde eğitim veren kurumların, kuralcı ve sistemli eğitim saatleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Pendik Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları olarak; esnek eğitim programlarımızı sizlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Esnek eğitim, sizin şartlarınıza göre değişen iç ve dış koşullara kolaylıkla uyabilmeyi, değişimlere karşı duyarlı olmayı amaç edinmiş, eğitimde esneklik sağlayan bir metottur. Her çalışma sizin istek ve beklentileriniz doğrultusunda organize edilir. Tamamen size özel ve sizin için tasarlanmış bir uygulamadır. Bu eğitim programında sınırsız algılama zenginliği, hissetme zenginliği ve zaman zenginliği vardır.

Programa başlamak için öncelikle seviye tespit sınavı ile İngilizce seviyeniz belirlenir. Daha sonra yapılan mülakat ile İngilizce öğrenme sebepleriniz irdelenir, hedefleriniz ve bu hedefe ulaşmak için tamamlamanız gereken gereksinimleriniz tespit edilerek, sizi istediğiniz sonuca ulaştıracak özel bir eğitim programı oluşturulur.

Daha katılımcı olacağınız, keyifli bir sohbet havasında geçecek dersler ile İngilizcenizi kısa sürede iyi bir düzeye getirerek İngilizce konuşma konusunda özgüveninizi arttıracaksınız.
Aynı gibi görünsek de hepimiz birbirimizden farklıyız. Hepimizin farklı beklentileri farklı ihtiyaçları var. Hepimizin birbirinden farklı düşünme ve öğrenme yöntemleri var.

- Esnek eğitim programı işte bu noktada sizin gereksinimlerinize ve öğrenme şeklinize göre hazırlanacak bir programla size özel bir eğitim imkanı sunuyor.